Agencja Artystyczna Music Espresso zapewni wyjątkową oprawę muzyczną Twojej imprezy. Music Espresso to esencja dobrego smaku i stylu.

 

Współpracujemy z zespołami muzycznymi z Wrocławia, które tworzą profesjonalni i doświadczeni muzycy, co zapewnia wysoki poziom wykonawczy i artystyczny wszelkiego rodzaju imprez. Każdy zespół prezentuje swój indywidualny styl, ale łączy je ta sama niezwykła pasja do muzyki.

 

me1Oferta Music Espresso skierowana jest zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Zapewniamy doskonałą oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych (wesela, kameralne wesela jazzowe itp.), bankietów, eventów, imprez firmowych, wernisaży, imprez prywatnych, konferencji. Organizujemy również koncerty. Cenimy sobie dobrą muzykę i potrafimy zaspokoić najbardziej wyszukane gusta słuchaczy oraz dopasować oprawę muzyczną do konwencji eventu.

 

W naszej agencji usłyszysz zarówno muzykę jazzową, jak i soul, pop, funky, blues, rytmy latynoamerykańskie, swing oraz taneczną muzykę rozrywkową. Potrafimy nadać niezwykły charakter i klimat każdej imprezie oraz gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

 

Zapraszamy do współpracy!

Copyright 2014 - MusicEspresso        Polityka prywatności       Realizacja: Agencja reklamowa 3motion