Szeroki repertuar od renesansu do współczesności, własne kompozycje i aranżacje, standardy muzyki (pop, rock, jazz, blues, latino, country, flamenco), szeroki wachlarz instrumentarium (oprócz gitar klasycznych - gitary akustyczne, banjo, mandolina, buzuki, timple)

 

bartnik helwing

 

Szczególnie polecamy wieczór hiszpański z muzyką  flamenco połączony z występem tanecznym.

 

 

POWRÓT

Harfistka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Współpracowała m.in. z Piotrem Rubikiem, występowała na jednej scenie z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Kazik Staszewski czy Anna Maria Jopek.

 

 

 

Kilkakrotnie występowała na Świdnickich Nocach Jazzowych. Do jej najnowszych sukcesów należy nagroda w konkursie naukowym „Wrocławska Magnolia 2013” organizowanym przez Urząd Miasta Wrocławia, w którym została nagrodzona jej praca naukowa na temat terapeutycznego oddziaływania koncertu harfowego.

 

 

 

Ciekawostką jest, że tak niespotykany instrument jak harfa, wybrała, jak sama twierdzi „przez zbieg okoliczności”. Od dziecka występuje na scenie, mimo młodego wieku ma już za sobą 20 lat działalności artystycznej. Niedawno można było zobaczyć Jadzię w Must be the Music na antenie telewizji Polsat. 

 

POWRÓT

Copyright 2014 - MusicEspresso        Polityka prywatności       Realizacja: Agencja reklamowa 3motion